TOP

W jakim okresie Polacy zaciągają najwięcej pożyczek pozabankowych

Polacy coraz chętniej sięgają po pożyczki pozabankowe. Choć przeznaczają je na różne cele, można wyróżnić kilka, na które najczęściej przeznaczane są pożyczone pieniądze. W jakim okresie pożyczki od instytucji finansowych cieszą się największym zainteresowaniem? (więcej…)

Read More
TOP

Gdy potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki…

Szybka pożyczka to sposób na podratowanie domowego budżetu dla każdego, kto skończył 18 lat i posiada komputer z dostępem do Internetu. Jako, że na rynku nie brakuje tego typu ofert, nie ma problemu z dopasowaniem ich do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Czym charakteryzują się pożyczki online i co warto o nich wiedzieć? (więcej…)

Read More
TOP

Szybka pożyczka bez zbędnych formalności

Szybkie pożyczki cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma potrzeby posiadania zaświadczenia o zarobkach, a pieniądze możemy otrzymać w przeciągu kilkudziesięciu minut. Pożyczka przez Internet jest praktycznie na wyciągnięcie ręki każdego, kto ukończył osiemnasty rok życia. Potrzebujesz gotówki, ale nie możesz liczyć na przyznanie kredytu bankowego ani też na pomoc finansową ze strony rodziny? Pożyczka online jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego warto? (więcej…)

Read More